Home » Darmowe gry i kasyna » Dobra oferta powitalna LVbet

Dobra oferta powitalna LVbet

LVbet

Firma Las Vegas Energy Drink zadebiutowała w sieci z nowym produktem, tym razem jest to serwis hazardowy z opcją wnoszenia zakładów bukmacherskich oraz z kasynem online. Firma zbudowała silną pozycję na polskim rynku, jest znana jako producent popularnych napojów energetycznych, szeroką rozpoznawalność przyniosła jej także współpraca jako oficjalny partner z Reprezentacją Polski w piłce nożnej.

Nowy serwis nazywa się LVbet i dla polskich użytkowników Internetu jest dostępny dopiero od niedawna, wcześniej strona była w fazie testów i odwiedzać mogli ją mieszkańcy jedynie kilku krajów w Europie. Dziś, LVbet jest już pełnoprawnym serwisem internetowym świadczącym usługi hazardowe.

W ofercie znajdziemy oczywiście zakłady bukmacherskie z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych na czele z piłką nożną i tenisem. Nie zabraknie jednak mniej popularnych sportów przeznaczonych dla grona najwybredniejszych graczy. LVbet to także internetowe kasyno z ponad setką różnorodnych gier, zaczynając od pokera, ruletki czy blackjacka, a kończąc na popularnych automatach slotowych z obracającymi się bębnami. Wszystko zachowane w bardzo w przyjemnej oprawie audiowizualnej, tworzącej klimat sprzyjający grze.
LVbet
Wciąż niewiele wiadomo na temat przyszłych promocji, obecnie klienci mogą skorzystać z oferty powitalnej w postaci bonusu podwajającego pierwszy depozyt maksymalnie do kwoty 150 Euro. Serwis znajduje się teraz w bardzo istotnej fazie działalności, polegającej na pozyskiwaniu szerokiego grona aktywnych klientów, dlatego można przypuszczać, że promocji już niedługo będzie znacznie więcej.

LVbet już na starcie zbiera same przychylne opinie i patrząc zupełnie obiektywnie, ma szansę stać się liczącym graczem na hazardowym rynku. Będziemy trzymać kciuki za serwis zarządzany przez polską firmę. Liczymy również że współpraca z piłkarską kadrą narodową będzie w serwisie widoczna np. poprzez atrakcyjną ofertę spotkań Biało-Czerwonych.

Strona przeznaczona dla rezydentów UK, wszyscy operatorzy na stronie posiadaja licencje UK Gambling Commission oraz MGA